O nas

Skutecznie i bezpiecznie

Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, a jej właścicielem jest Marcin Puszkarski.

Specjalizujemy się w wymrażaniu pluskwy, zwalczaniu szczurów i karaluchów oraz dezynfekcji pomieszczeń.

Nasze usługi świadczymy najczęściej w domach, mieszkaniach, firmach, fabrykach i obiektach użyteczności publicznej. Zajmujemy się również sprzątaniem po zgonach.

Stosujemy wysokiej klasy środki chemiczne, które pozwolą usunąć każdy rodzaj owadów. Zatrudniamy fachowców posiadających wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie.

Działamy głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, ale nasze zespoły można spotkać na terenie całej Polski m.in w takich miastach jak Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Zakopane, Grudziądz, Zielona Góra, Olsztyn, Ełk, Mrągowo, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Białystok, Bydgoszcz, Toruń, Łomża, Kielce, Katowice, Częstochowa, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Siedlce, Sokołów Podlaski, Augustów, Suwałki, Elbląg, Ostróda, Łeba, Słupsk, Koszalin, Piła, Gorzów Wielkopolski, Tarnów.

Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów.

Zapraszamy

SOS Insekt 24h

Marcin Puszkarski

Właściciel firmy i ekspert w dziedzinie DDD (Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji)

Zwalczaniem insektów zajmuję się od lat. Przez ten czas poznałem wszystkie techniki, metody i preparaty dostępne na rynku. Mam świadomość jak ważne jest uwolnienie się od niechcianych owadów i insektów. 

Do każdego zlecenia podchodzę z pełnym zaangażowaniem, dzięki czemu po naszej wizycie możesz zapomnieć o swoim problemie.

Obecnie nasz zespół doświadczonych świadczy usługi w całej Polsce. 

Dbam o to aby domy moich klientów były wolne od insektów.